Wydanie nr 151/2020, Sobota 30.05.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Feliks, Ferdynand, Jan, Andronik, Sulimir, Suligniewa, Bazyli
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Spotkanie dla organizacji pozarządowych z powiatu nowodworskiego.

Spotkanie dla organizacji pozarządowych z powiatu nowodworskiego. fot. sztutowo.pl
Fundacja Strefa Mocy zaprasza organizacje pozarządowe z powiatu nowodworskiego na spotkanie informacyjne, sieciujące i integracyjne

Podczas spotkania uczestnicy poznają sprawdzone sposoby na współpracę lokalną, dowiedzą się, jakie znaczenie w działalności NGO ma sprawczość oraz skąd wziąć fundusze na realizację konkretnych pomysłów. Organizatorzy zainicjują powstanie mapy zasobów 3 sektora oraz zaprezentują ofertę Żuławskiego Centrum Organizacji Pozarządowych. Będzie okazja do spróbowania tradycyjnych żuławskich potraw inspirowanych jesienią oraz wzięcia udziału w warsztatach tłoczenia soku z jabłek. Dla uczestników przygotowano także niespodziankę. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału mailowo na adres: am@fundacjastrefamocy.pl do dnia 11.10.2019. Spotkanie organizowane jest w ramach programu „POZARZĄDOWY SURWIWAL 2019 – Jak przetrwać (i się rozwijać) w pozarządowym świecie – system wpierania 3 sektora w województwie pomorskim przez Pomorską Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych”, dofinansowanego ze środków Województwa Pomorskiego.

14 października 2019 o godz. 17.00 w Gospodzie Mały Holender – dom podcieniowy na Żuławach w Żelichowie 31a.

Info i foto: sztutowo.pl

 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.