Wydanie nr 295/2020, Środa 21.10.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Klementyna, Elżbieta, Hilary, Bernard, Dobromił, Pelagia, Celina, Urszula, Nunilona, Samuel, Wszebora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zobacz nagranie: Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w Malborku.

Kierowca ciężarówki nie wahał się ani chwili. Na skrzyżowaniu zajechał drogę pijanemu mężczyźnie, który prowadził osobówkę. Wzorowa postawa pozwoliła zatrzymać 30- latka, który miał ponad trzy promile w wydychanym powietrzu.

Oby tym razem skończyło się na bardzo surowej i dotkliwej karze. 30- latek z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów, nie dość że kierował samochodem, to w dodatku był kompletnie pijany. Podejrzane zachowanie przykuło uwagę kierowcy znajdującego się na sąsiednim pasie. Świadek nie wahał się ani chwili i zajechał drogę mężczyźnie, po czym wyciągnął z jego stacyjki kluczyki – uniemożliwiając tym samym na dalszą jazdę.

Na domiar złego, z ustaleń wezwanych na miejsce funkcjonariuszy wynika, że pojazd prowadzony przez pijanego 30- latka nie miał aktualnych badań technicznych.

Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Na ogromną pochwałę zasługuje postawa kierowcy ciężarówki, dzięki któremu udało się zapobiec ewentualnej tragedii. Obywatelska postawa może być wzorem do naśladowania dla nas wszystkich.

Cała sytuacja została zarejestrowana przez nasze kamery online.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
aaa
aaa 21.10.2019, 20:09
to powinien dostac odznaczenie od burmistrza tak jak kierowca z mzk za udaremnienie przestepstwa ale pewnie burmistrz ma w to wyjebane bo na codzień po malborku jezdzi mnostwo pijanych bo kazdy mieszkaniec naszego miasta wie gdzie moze jezdzic zeby uniknac patrolu jak by policjanci z naszego miasta chcieli lapac pijanych kierowcow to codziennie by kogos zlapali no ale po co ....
Jola
Jola 21.10.2019, 18:06
Wielkie brawa dla kierowcy ciężarówki! Być może uratował komuś życie. Super gość!
PO
PO 21.10.2019, 16:54
Jaka jest umieralność podczas operacji kolan ? Ktoś wie ?
Youaredead
Youaredead 22.10.2019, 09:33 (odpowiedź do PO)
100%
Krysia
Krysia 21.10.2019, 16:18
i brawo tępić takich pijaków
Gmb
Gmb 21.10.2019, 19:58 (odpowiedź do Krysia)
A jak chazar Najsztub aresztowany czy chodzi wolny