Wydanie nr 150/2020, Piątek 29.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Maksymina, Teodor, Bogusława, Maksymin, Ermentruda, Urszula, Rajmunda, Magdalena, Piotr
ReklamaKontakt
 • tvregionalna24.pl
 • tvmalbork.pl
 • tvsztum.pl
 • tvdzierzgon.pl

XI sesja Rady Gminy Sztutowo na żywo.

XI sesja Rady Gminy Sztutowo na żywo. fot. sztutowo.pl
XI SESJA RADY GMINY SZTUTOWO zwołana została na dzień 29 października 2019r na godz.9.00 w Urzędzie Gminy w Sztutowie ( sala narad-parter-pok. Nr 1)

PORZĄDEK OBRAD SESJI:

 1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.

 2. Odczytanie porządku obrad.

 3. Informacja o sporządzeniu protokołu z poprzedniej sesji.

 4. Informacja na temat zmian wprowadzanych do budżetu gminy Zarządzeniami Wójta Gminy Sztutowo w okresie pomiędzy sesjami.

 5. Udzielenie przez Wójta Gminy odpowiedzi na interpelacje i zapytania Radnych z poprzedniej sesji.

 6. Zgłaszanie wniosków formalnych (interpelacje, zapytania, wnioski).

 7. Podjęcie uchwały w sprawie uzgodnienia/ odmowy uzgodnienia projektu uchwały Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie utworzenia Parku Krajobrazowego Mierzei i Żuław Wiślanych.

 8. Podjęcie uchwały w sprawie wysokości, zasad ustalania oraz rozliczania dotacji celowej podmiotów prowadzących kluby dziecięce na terenie Gminy Sztutowo.

 9. Podjęcie uchwały w sprawie aktualności uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Sztutowo.

 10. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.

 11. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu 1q żyta do celów wymiaru podatku rolnego na 2020 rok .

 12. Podjęcie uchwały w sprawie określenia stawek podatku od środków transportowych.

 13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej działka Nr 182 położonej w obrębie geodezyjnym Łaszka.

 14. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie na okres 10 lat umowy dzierżawy części nieruchomości zabudowanej, położonej w Kątach Rybackich przy ul. Rybackiej 41 oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy.

 15. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr XXXIII/332/2018 Rady Gminy Sztutowo z dnia 26 stycznia 2018r w sprawie podjęcia współpracy partnerskiej z konsorcjum stworzonym na potrzeby realizacji projektu Astronomy and Science Centre – Największy Publiczny Teleskop na Świecie.

 16. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Sztutowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok.

 17. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania do zaopiniowania organowi regulacyjnemu projektu Regulaminu zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.

 18. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie budżetu Gminy na 2019 rok.

 19. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Sztutowo na lata 2019-2022.

 20. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2018/2019 Szkoły Podstawowej i Oddziałów Wygaszanego Gimnazjum w Sztutowie w tym o wynikach sprawdzianów i egzaminów oraz realizacji nadzoru pedagogicznego.

 21. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy na temat oświadczeń majątkowych złożonych przez Radnych Gminy Sztutowo oraz przedstawienie informacji Wojewody Pomorskiego w sprawie oświadczeń majątkowych złożonych przez Wójta Gminy Sztutowo oraz Przewodniczącego Rady Gminy Sztutowo.

 22. Informacja Wójta Gminy Sztutowo na temat oświadczeń majątkowych złożonych przez pracowników Urzędu Gminy w Sztutowie oraz kierowników jednostek organizacyjnych Gminy Sztutowo.

 23. Sprawozdanie z działalności Wójta Gminy w okresie pomiędzy sesjami.

 24. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Gminy w okresie pomiędzy sesjami.

 25. Zakończenie obrad.

​NA ŻYWO

​Info: UG Sztutowo

 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sztutowo


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.