Wydanie nr 298/2020, Sobota 24.10.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Filip, Salomon, Marcin, Pamfilia, Boleczest, Marek, Antoni, Walentyna, Rafał
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolejne nielegalne automaty do gier zabezpieczone przez KAS.

Kolejne nielegalne automaty do gier zabezpieczone przez KAS. fot. KPP Tczew
Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili wspólne działania wymierzone w nielegalny hazard. Funkcjonariusze w jednym z lokali na terenie Tczewa zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów służących do gier hazardowych. Dodatkowo policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który miał amfetaminę. Łącznie mundurowi zabezpieczyli prawie 20 gramów zakazanych środków. Śledczy przedstawili już zarzuty 45-latkowi. Za posiadanie narkotyków oraz organizowanie nielegalnych gier hazardowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zaś właścicielowi nielegalnych automatów dodatkowo grozi wysoka kara finansowa.

Kryminalni z tczewskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie w czwartek, 6 lutego br. przeprowadzili na terenie Tczewa wspólne działania ukierunkowane na zwalczenie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem.

Funkcjonariusze w jednym z lokali ujawnili i zabezpieczyli 5 nielegalnych urządzeń, które stanowią dowód w prowadzonym postępowaniu przez KAS. Zabezpieczone nielegalne urządzenia przygotowane do gier hazardowych zostały wycenione na kwotę 60 tys. złotych. Policjanci zapowiadają dalsze takie kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli amfetaminę, która należała do 45-letniego mieszkańca Tczewa. Łącznie stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli prawie 20 gramów zakazanych środków. Policjanci zatrzymali 45-latka, którego doprowadzili do miejscowej komendy.

Śledczy przesłuchali już zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Za to przestępstwo oraz organizowanie nielegalnych gier hazardowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Właściciel automatów poniesie konsekwencje za złamanie przepisów kodeksu karno - skarbowego, za co grozi wysoka kara grzywny oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

Informacja i zdjęcia: KPP Tczew

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
remik
remik 12.02.2020, 06:27
u nas policja wchodzi. _ ale pograć
kristo.
kristo. 12.02.2020, 05:49
hahahaha. przecież ten sukces policji wynika z tego że trzeba statystyki poprawić. wszyscy wiemy ze za kilka dni znowu pezez rok pozwolą mu bezkarnie działać. zastanawiam się dlaczego tak sie dzieje? czyvto policja z jakiegoś powodu układa sie z bandziorami czy ktoś wyżej to ochrania. przecież w kazdym mieście jest tego wszędzie. I co wszyscy wiedzą a policja nie? podobno właściciel lokalu też ponosi karę, znam przypadek gdzie wlascicielem jest komunalka czyli gmina czyli państwo. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii. Ale teraz to dopiero mamy państwo z dykty.
Krzyżak
Krzyżak 10.02.2020, 17:22
Malbork jest czysty...hahaha wszyscy wiedzą gdzie są gry tylko nie policja ! A każda dziura I buda uzbrojona w kamery dookoła,czy to takie trudne ???!
Maniek
Maniek 10.02.2020, 17:09
Jarosz w barze rabarbar też stoją maszyny do hazardu
Jarosz
Jarosz 10.02.2020, 15:35
Wszędzie znajdują kasyna tylko nie w Malborku A u nas tego jest pełno np. Cech rzemiosł bar u Wasyl