Wydanie nr 158/2020, Sobota 6.06.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert, Paulina, Kandyda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koronawirus. Raport z powiatu nowodworskiego z dnia 31 marca 2020 r.

Koronawirus. Raport z powiatu nowodworskiego z dnia 31 marca 2020 r.

 

Z informacji podanej 31 marca br. wynika, że w powiecie nowodworskim jest 8 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 223 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.) Zwiększenie liczby wobec stanu z 30 marca 2020 r. spowodowane jest połączeniem w pełni baz Straży Granicznej i tej, do której dostęp na Państwowa Inspekcja Sanitarna. Dotąd Sanepid posiadał niepełne dane, pełne posiadała policja i SG, nadzór z ich strony był prowadzony. Pod nadzorem epidemiologicznym nie ma żadnej osoby.

Jak dotąd, nie ma żadnej osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Jednak u jednej osoby potwierdzono wynik dodatni i wobec niej organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej wydały decyzję o izolacji domowej.


 

 

 

Informacja: Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Nowym Dworze Gdańskim

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.