Wydanie nr 17/2021, Niedziela 17.01.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Antoni, Jan, Alba, Sulpicjusz, Rościsław, Przemił
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wstąp w szeregi Straży Granicznej.

  • Wydanie nr 17/2021
  • 19 czerwca 2020, 08:59
  • WMOSG
  • Na sygnale
Wstąp w szeregi Straży Granicznej. fot. WMOSG
Jeżeli masz mniej niż 35 lat, nie byłeś karany, posiadasz co najmniej średnie wykształcenie i zaliczysz pozytywnie dwuetapową procedurę kwalifikacyjną, to masz szansę założyć mundur i wstąpić w szeregi Straży Granicznej. Na nowych funkcjonariuszy czeka w tym roku jeszcze 55 wolnych etatów.

 

Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie to podstawa. Nie zwlekaj, zadzwoń do Warmińsko - Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i ustal termin złożenia dokumentów – numer telefonu 89 750 30 23. Ze względu na to, że na terytorium naszego kraju obecnie występuje zagrożenie wywołane zakażeniem koronawirusem SARS-Cov-2, w celu przeciwdziałania zakażeniu epidemiologicznemu kandydat zobowiązany jest do poinformowania pracownika/ funkcjonariusza WMOSG o występowaniu w ciągu ostatnich 7 dni objawów wskazujących na chorobę zakaźną (w szczególności gorączki, kaszlu, duszności, kataru), odbywaniu obowiązkowej izolacji lub kwarantanny, zamieszkiwaniu z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie, a także kontakcie w ciągu ostatnich 14 dni z osobą o potwierdzonym zakażeniu Covid-19, z osobą podejrzaną o zakażenie, skierowaną do izolacji lub przybyłą z terenu zwiększonej transmisji wirusa i ryzyko zakażenia jest prawdopodobne. Ponadto Komendant WMOSG zastrzega sobie prawo do odmowy obsługi kandydata, który udzielił pozytywnej odpowiedzi przynajmniej na jedno z w/w pytań. Kandydat zobowiązany jest do posiadania maseczki zasłaniającej usta i nos oraz jednorazowych rękawiczek w trakcie pobytu na terenie komendy Oddziału SG, a także posiadania przy sobie własnych przyborów do pisania.

 

 

 

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Funkcjonariusze-nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, Rzecznik Prasowy WMOSG

WMOSG
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.