Wydanie nr 298/2020, Sobota 24.10.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Filip, Salomon, Marcin, Pamfilia, Boleczest, Marek, Antoni, Walentyna, Rafał
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pod lupą policjantów właściciele pseudo kasyn.

  • Wydanie nr 298/2020
  • 15 pażdziernika 2020, 10:30
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Pod lupą policjantów właściciele pseudo kasyn. fot. KPP Tczew
Kryminalni kolejny raz uderzyli w nielegalny hazard. Funkcjonariusze w jednym z lokali na terenie Tczewa zabezpieczyli 6 nielegalnych automatów służących do gier hazardowych. Za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

 

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z tczewskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie w czwartek, 8 października br. przeprowadzili na terenie Tczewa wspólne działania ukierunkowane na zwalczenie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze w jednym z lokali ujawnili i zabezpieczyli 6 nielegalnych urządzeń, które stanowią dowód w prowadzonym postępowaniu przez Krajową Administrację Skarbową. Zabezpieczone nielegalne urządzenia przygotowane do gier hazardowych zostały wycenione na kwotę 60 tys. złotych. Policjanci zapowiadają dalsze kontrole takich miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

 

 

 

 

Właściciele pseudo kasyn i nielegalnych automatów do gier mogą liczyć się z wysokimi karami pieniężnymi. Za posiadanie jednego automatu kara może wynieść nawet 100 tys. złotych. Ponadto za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Rutkowski
Rutkowski 16.10.2020, 13:56
A Sienkiewicza nowy "lokal" z kamerami naprzeciw Oleksego ma się dobrze...porażka zamiast jeden tir I sprzątnąc całe miasto to żabawa w pseudosukcesy...