Wydanie nr 21/2021, Czwartek 21.01.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Agnieszka, Patrokles, Epifani, Jarosław, Jarosława, Krystiana, Józefa, Awit, Awita
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Śmiertelny wypadek w Rakowiskach – raport nowodworskich służb mundurowych.

Śmiertelny wypadek w Rakowiskach – raport nowodworskich służb mundurowych. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Z informacji Dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Nowym Dworze Gdańskim wynika, że w ubiegłym tygodniu nowodworscy strażacy wyjeżdżali na interwencje 9 razy.

 

Strażacy podejmowali działania związane z usunięciem suchych konarów drzew, a także zabezpieczeniem działań policji. Ratownicy gasili 4 pożary, w tym sterty słomy, drzewa, śmieci i samochodu osobowego. Strażacy obsłużyli miejsca dwóch wypadków drogowych, a także dostarczyli laptopa osobie przebywającej na kwarantannie.

 

 

 

 

Śmiertelny wypadek w Rakowiskach.

W sobotę, 14 listopada br. w miejscowości Rakowiska na drodze S7 doszło do wypadku drogowego dwóch samochodów osobowych, przyczepki oraz ciągnika siodłowego z naczepą. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, szybkim badaniu urazowym poszkodowanego, przeniesieniu poszkodowanego, który wcześniej znajdował się pod barierką drogową na nierównym podłożu. Ratownicy ułożyli poszkodowanego na desce ortopedycznej, podjęli resuscytację krążeniowo – oddechową i kontrolowali parametry życiowe. Ruch kołowy na drodze S7 w kierunku Gdańska został wstrzymany. Po przyjeździe ZRM kontynuowano RKO wraz z ratownikami medycznymi. W czasie trwania całego zdarzenia oświetlano miejsce zdarzenia. Strażacy pomogli w załadunku wszystkich pojazdów na lawety. W działaniach brały udział dwa zastępy JRG w sile 6 ratowników oraz dwa zastępy OSP w sile 10 ratowników (czytaj https://www.zulawyimierzeja24.pl/aktualnosci/31902,s7-smiertelny-wypadek-w-rakowiskach).

 

 

 

 

Informację przekazał: mł. kpt. Jakub Czaplicki, KP PSP Nowy Dwór Gdański

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.