Wydanie nr 58/2021, Sobota 27.02.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Gabriel, Jana, Anastazja, Auksencja, Baldomer, Auksencjusz, Auksenty, Baldomera, Honoryna, Bazyli, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Napadła na starszą sąsiadkę i groziła jej pobiciem.

  • Wydanie nr 58/2021
  • 22 stycznia 2021, 09:48
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 3 komentarze
Malbork. Napadła na starszą sąsiadkę i groziła jej pobiciem. fot. KPP Malbork
Policjanci zatrzymali 33-letnią kobietę, która zaatakowała na klatce schodowej swoją sąsiadkę i ukradła jej telefon o wartości 1 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, a zatrzymana usłyszała zarzut dokonania rozboju. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 12 lat.

 

Zatrzymanie 33-letniej kobiety to efekt szybkich działań policjantów zespołu patrolowo-interwencyjnego w Malborku. We wtorek, 19 stycznia br. około godziny 23.30 funkcjonariusze zostali powiadomieni, że na korytarzu jednego z budynków wielorodzinnych na terenie miasta 65-letnia kobieta została zaatakowana przez swoją sąsiadkę. Z ustaleń mundurowych wynikało, że starsza pani zwróciła uwagę 33-latce, z powodu jej głośnego zachowania. Na upomnienie kobieta zareagowała agresją, zaczęła szarpać swoją sąsiadkę i grożąc, że ją pobije, wyrwała 65-letniej kobiecie telefon z ręki i uciekła.

 

 

 

 

- „Pokrzywdzona wyceniła wartość skradzionego mienia na 1 tys. złotych. Podczas sprawdzania budynku, na jednym z pięter, funkcjonariusze zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi sprawczyni” - informuje asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku. - „Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu. Kryminalni przeszukali mieszkanie zatrzymanej i znaleźli skradziony telefon, który był ukryty w pudełku pod szafką”.

Kobieta usłyszała już zarzut dokonania rozboju. Prokurator zastosował wobec 33-latki dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Za to przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności do 12 lat.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
KAT
KAT 27.01.2021, 01:44
Skąd się bierze agresja i kto ją napędza poco zabierać komuś telefon przecież można iść do pracy np.na budowę nosić pustaki i cegły i se kupić telefon a jak niema pracy może mąż czy chłopak powinien kupić telefon a może nawet dwa i trzeci malutki a takie głośne zachowanie kto to słyszał takie zachowanie. Dobry sposób jest np. słuchać muzyki w słuchawkach ja bym swojej kobiecie jak by była grzeczna i się umiała zachować kupił telefon.
Sędzia
Sędzia 25.01.2021, 11:03
Krzesło!!!
Prokurator
Prokurator 24.01.2021, 13:02
Dożywocie!!!!