Wydanie nr 102/2021, Poniedziałek 12.04.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Zenon, Saba, Andrzej, Wiktor, Juliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Zaczęły się próbne egzaminy maturalne.

Malbork. Zaczęły się próbne egzaminy maturalne. fot. TvMalbork.pl
Długo wyczekiwany moment przez uczniów ostatnich klas średnich w końcu nadszedł. Do 16 marca br. potrwają próbne egzaminy maturalne. Wszystko odbędzie się na terenie szkół i w ścisłym reżimie sanitarnym.

 

Mimo pandemicznej sytuacji, próbne matury w całej Polsce odbędą się na terenie szkół. Egzaminy przeprowadzone zostaną w salach lekcyjnych, salach gimnastycznych, na korytarzach szkolnych oraz w innych przewidzianych w przepisach miejscach, pod warunkiem zachowania odpowiednich odstępów pomiędzy zdającymi z możliwie jak najmniejszą liczbą osób w każdej sali. To nie jedyne zasady obowiązujące podczas próbnego egzaminu z matury. Podczas egzaminów najważniejsze będzie przestrzeganie czterech zasad – maseczka, dystans, dezynfekcja rąk oraz wietrzenie pomieszczeń.
 

 

 

 

Harmonogram testów diagnostycznych marzec 2021 r.
3 marca br. o godz. 9.00 próbny egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym, a po południu z języka łacińskiego i kultury antycznej na poziomie rozszerzonym oraz z języków mniejszości narodowych na poziomie podstawowym.

4 marca br. o godz. 9.00 próbny egzamin z matematyki na poziomie podstawowym, po południu z historii muzyki i filozofii na poziomie rozszerzonym.

5 marca br. o godz. 9.00 próbny egzamin z języka angielskiego na poziomie podstawowym, po południu z historii sztuki oraz z języka kaszubskiego na poziomie rozszerzonym.

8 marca br. rano próbny egzamin z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym i dwujęzycznym, po południu na poziomie podstawowym z języków: francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego.

9 marca br. rano próbny egzamin z języka polskiego na poziomie rozszerzonym, a po południu egzaminy na poziomie rozszerzonym i dwujęzycznym z języków: francuskiego, rosyjskiego i włoskiego.

10 marca br. rano próbny egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym i dwujęzycznym z języków: hiszpańskiego i niemieckiego na poziomie rozszerzonym.

11 marca br. rano próbny egzamin z biologii na poziomie rozszerzonym, a po południu z informatyki na poziomie rozszerzonym.

12 marca br. próbny egzamin z chemii na poziomie rozszerzonym, a po południu z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym.

15 marca br. rano próbny egzamin z historii na poziomie rozszerzonym, a po południu z fizyki na poziomie rozszerzonym.

16 marca br. rano próbny egzamin z geografii na poziomie rozszerzonym, a po południu egzaminy z języków mniejszości narodowych na poziomie rozszerzonym.

 

 

 

Zdjęcia od tegorocznej maturzystki

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.