Wydanie nr 201/2018, Piątek 20.07.2018
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl

Nowy Dwór Gdański: O krok od tragedii na drodze nr 7! - 09.10.2017

Nowy Dwór Gdański: O krok od tragedii na drodze nr 7! - 09.10.2017 fot. https://pixabay.com
Policyjna kontrola udaremniła dalszą jazdę kierującemu ciężarowego renaulta 50 – latkowi z woj. kujawsko-pomorskiego. Funkcjonariusze ruchu drogowego wyeliminowali z dalszego uczestnictwa w ruchu drogowym zagrożenie, które mógł stworzyć kierujący po użyciu alkoholu. Za kierowanie autem w stanie po użyciu alkoholu grozi kara aresztu lub grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

W poniedziałek w Dworku około godz. 07.00 policjanci z ruchu drogowego nowodworskiej jednostki zatrzymali do kontroli kierującego ciężarowym renaultem.  Od siedzącego za kierownica auta 50 – latka wyczuli alkohol. Badanie alkotestem wykazało w organizmie mężczyzny prawie pół promile alkoholu. Kierujący po użyciu alkoholu i cały skład ciężarowy z ładunkiem o wadze około 38 ton, mógł zebrać śmiertelne żniwo na drodze nr 7.

Funkcjonariusze uniemożliwili 50 – talkowi dalszą jazdę, natomiast skład ciężarowy został zaholowany na parking policyjny. Mężczyzna już stracił prawo jazdy. Za kierowanie autem w stanie po użyciu alkoholu grozi kara aresztu lub grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów

 

 

Info : KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.