Wydanie nr 79/2018, Wtorek 20.03.2018
imieniny: pokaż (16 imion)Klemens, Klaudia, Bogusław, Ambroży, Eufemia, Cyriaka, Wincenty, Patrycjusz, Anatol, Aleksander, Fotyna, Józefa, Ermegarda, Irmegarda, Kutbert, Wolfram
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl

Ostrzelano lokomotywę na przejeździe kolejowym w Braniewie! - 12.12.2017

  • Wydanie nr 79/2018
  • 15 grudnia 2017, 12:27
  • TVBraniewo24
  • Na sygnale
Ostrzelano lokomotywę na przejeździe kolejowym w Braniewie! - 12.12.2017 fot. redakcja TvBraniewo24.pl
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie poszukują osoby, która we wtorek strzelała do lokomotywy składu towarowego. W wyniku ostrzału, prawdopodobnie z broni pneumatycznej, w pojeździe zostały zniszczone dwie szyby. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do incydentu doszło we wtorek na przejeździe kolejowo-drogowym na ul. Królewieckiej w Braniewie. Kilkanaście minut po 22.00 ktoś kilkukrotnie strzelił w kierunku lokomotywy pociągu towarowego opuszczającego przejazd. Wskutek ostrzału, prawdopodobnie z broni pneumatycznej, zniszczone zostały szyby w kabinie, gdzie przebywał maszynista. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało.

Sprawą ostrzelanej lokomotywy zajmuje się teraz policja. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia. Analizują również nagrania z kamer monitoringu, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy.

Jak poinformowała w środę podinsp. Anna Kos z KPP w Braniewie, obecnie policja prowadzi czynności pod kątem narażenia maszynisty na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

TVBraniewo24

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.