imieniny: pokaż (6 imion)Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański: Sukcesy uczniów SP nr 2 podczas III kolejki powiatowej ligi minisiatkówki.

Nowy Dwór Gdański: Sukcesy uczniów SP nr 2 podczas III kolejki powiatowej… fot. Facebook Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim
27 marca br. na hali sportowej nowodworskiego ogólniaka odbyła się trzecia (przedostatnia) kolejka powiatowej ligi minisiatkówki. Nowodworscy uczniowie odnieśli duży sukces gdzie po raz kolejny wszystkie cztery zespoły uplasowały się na podium.

Pierwszy raz doszło do sytuacji gdzie w półfinałach dziewcząt i chłopców naprzeciwko siebie stanęły dwa zespoły I – II. Z wewnątrzszkolnego pojedynku zwycięsko wyszły pierwsze zespoły, które awansowały do finału. W kategorii dziewcząt zwyciężyły zawodniczki pokonując w finale rywalki z SP 1, drugi zespół uplasował się na trzeciej pozycji po zwycięstwie z zespołem Stegny. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęli również nowodworscy uczniowie pokonując w finale SP Stegna , natomiast drugi zespół chłopców zakończył rywalizację na trzeciej pozycji. Do zakończenia powiatowej ligi minisiatkówki został do rozegrania ostatni turniej, który odbędzie się w maju. W kategorii dziewcząt prowadzą siatkarki z pierwszego zespołu, które mają niewielką przewagę punktową nad rywalkami, o końcowym zwycięstwie zadecyduje ostatni turniej, natomiast w kategorii chłopców pewni pierwszego miejsca są już zawodnicy, którzy wygrali wszystkie trzy turnieje i z kompletem punktów prowadzą w tabeli.